
Претендент на тимчасовий чемпіонський пояс за версією WBC у першій середній вазі Сергій Богачук прокоментував мовчання українського боксера Василя Ломаченка щодо повномасштабного вторгнення Росії. В інтерв'ю sport-express.ua Богачук припустив, що, імовірно, Ломаченко не хоче псувати стосунки з друзями із Росії, передають Патріоти України.
«Можливо, хоче для всіх бути хорошим. Скоріш за все, що і тут, і там має друзів. Але я цього не розумію. Хоча спочатку, коли все починалося, Лома іде у ТРО, а потім в США приїжджає та вже поводить себе так, що все нормально і росіяни — братній народ.
Якби я спілкувався з ним, то міг би сказати більше, але бачу тільки те, що показують ЗМІ. Проте Ломаченко дуже багато зробив для України. А чому зараз така позиція? Не розумію", — сказав Богачук.
Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...
У Львівській області на 8500 грн оштрафквали чоловіка, який намагався виїхати з України з фальшивою довідкою про інвалідність. Про це йдеться у вироку Яворівського райсуду Львівської області, передають Патріоти України. Згідно з офіційними матеріалами ...