"Не хочу їх більше навіть бачити": Сусіди зробили жінці ремонт у квартирі, а вона їх зненавиділа

У Великій Британії жінка розповіла, що вона зненавиділа своїх сусідів після того, як вони вирішили зробити для неї добру справу - ремонт у квартирі. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України.

Жінка розповіла, що поки вона була у відпустці, її сусіди зробили у її спальній ремонт. Проте це розлютило жінку, бо вони це організували без її дозволу.

У дописі на Netmums вона пояснила, що вона настільки пригнічена, що "більше ніколи не хоче бачити своїх сусідів".
Вона написала, що це через те, "що в її особистий простір втрутилися"

"Цими вихідними я поїхала на відпочинок, а коли повернулася додому, мої друзі переробили мою спальню. Коли я кажу "друзі", я маю на увазі сусіда, який є трохи зайнятою людиною, який зібрав групу людей і взяв на себе зобов'язання прибрати та прикрасити мою спальню як "задоволення". Коли я повернулася, на порозі мене зустріла ця людина, яка зав'язала мені очі і зробила щось на кшталт великого розкриття, відчинивши двері. Вона сказала, що помітила, як я страждаю, і хотіла створити для мене "притулок", щоб я могла розслабитися", - каже жінка.

Жінка стверджує, що через вчинок сусідів, вона пригнічена, бо "незнайомі люди ходили по її спальні, торкались до білизни на ліжку, включаючи нижню білизну і ліки на шафці".

"Моя дочка-підліток впустила їх, я казала їй, що вона не повинна була цього робити, а вона сказала, що я дуже невдячна, але насправді я не хочу більше ніколи бачити жодного з цих людей", - написала жінка.

Бережіться! Понад 60 тис. застосунків для Android інфіковано вірусом, який поширює рекламу

четвер, 8 червень 2023, 7:48

Румунська компанія Bitdefender, що спеціалізується на інформаційній безпеці, виявила масштабну кампанію за участю понад 60 тис. додатків для Android, які таємно встановлюють рекламне ПЗ на пристрої користувачів, які нічого не підозрювали про загрозу. Ц...

Інфляція сягне близько 50%! Українцям перерахують зарплати, але є велике "але"

четвер, 8 червень 2023, 7:45

В Україні мінімальну зарплату підвищать лише 2024 року. При цьому мінімалка збільшиться із 6700 до 7651 грн. Цього підвищення не вистачить, щоб компенсувати зростання цін за 2022-й та 2023-й, передають Патріоти України. Про це йдеться в матеріалі OBOZR...