"Не хочу обслуживать калеку": У Дніпрі маршрутник затиснув дверима пасажира з інвалідністю та протягнув кілька метрів

Містянин хотів скористатися пільговим проїздом.

У Дніпрі водій маршртуки відмовився впускати до салону чоловіка з інвалідністю. Містянин хотів скористатися пільговим проїздом. Як тільки він ступив на першу сходинку, маршрутник продовжив рух, зачинивши двері і затиснувши пасажира. Про це повідомили в Facebook-групі "12 Квартал Дніпра", передають Патріоти України.

В результаті чоловікові придавило ногу і руку, якою він тримався за тростину. У такому положенні водій протягнув його кілька метрів, поки в ситуацію не втрутилися інші пасажири. Коли містянину все ж вдалося пройти до салону, маршрутник заявив, що не має наміру обслуговувати каліку.

Як прокоментували у департаменті транспорту та транспортної інфраструктури міськради Дніпра, з водія взяли письмове пояснення. Також з маршрутником був проведений додатковий інструктаж щодо перевезення пільгових категорій населення і культури обслуговування громадян.

У Дніпрі маршрутник "прокатав" затиснутого дверима пасажира з інвалідністю

Їй було усього 37: У Черкасах померла голова фракції "За майбутнє"

вівторок, 19 січень 2021, 11:44

Олена Шевченко була депутатом Черкаської міської ради з 2015 року. За їхніми даними, жінка померла в результаті ускладнень після операції. У Шевченко залишилася 10-річна дочка Софія. Шевченко була депутатом Черкаської міської ради від "Самопомочі" з 20...

"Якщо ви думаєте, що всі кримські діти у вихідні каталися на санках": Окупанти Криму почали готувати дітей у "бойовики загону Путіна", - офіцер ЗСУ (фото)

вівторок, 19 січень 2021, 11:27

У тимчасово окупованому Криму росіяни продовжують поширювати пропаганду на дітей і виховувати їх у дусі мілітаризму. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив блогер, офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан. Він показав нові фото неповнолітніх у ...