"Не хочу сидіти на лавочці": 73-річний пенсіонер з Дніпропетровщини стрибнув з парашутом (відео)

73-річний пенсіонер Леонід Перебитюк з Павлограда, що на Дніпропетровщині, вперше в житті стрибнув з парашутом. Так йому вдалося втілити свою давню мрію, передають Патріоти України.

Чоловік стрибав разом з інструктором – з висоти 4200 метрів. Пенсіонер розповів, що хвилювався лише під час медогляду та коли робили крок з літака, повідомляє "Павлоград.dp.ua".

"Захоплює дух – побачити поля, селища... Особливо, коли зависаєш, сидиш, дивишся – добре...", – розповів пенсіонер.

Аби підтримати дідуся, на аеродром приїхала його онучка Кіра, яка навчається в третьому класі. А також односелець Сергій Коновалов – разом з Перебитюком вони є членами громадської організації "Оса" – клубу метання ножів, сокир та стрільби з лука.

"Просто зустрів його якось, а він запитав, чи можна до нас в клуб. Я запитав, для чого це йому. Він відповів, що не хоче просто сидіти на лавочці", – розповів Коновалов.

"В Севастополе планомерно наступает ж*па с водой. Каждый день водоканал "ремонтирует" что-то, отключая поочередно целые районы", - Кримський бандерівець (фото)

п’ятниця, 10 липень 2020, 8:17

"Ветераны крымскотатарского национального движения вчера провели собрание возле оккупационного Совмина в Симферополе. Требовали, чтобы Гоблин вышел и извинился за свои слова", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і ...

Резонанс тижня. На похороні дружини депутата рідні з кулаками накинулися на вдівця

п’ятниця, 10 липень 2020, 3:00

29 червня в Миколаєві покінчила життя самогубством Христина Івануна. Чоловік загиблої сам зателефонував у поліцію і повідомив, що його дружина кілька разів вистрілила собі у голову із травматичної зброї. На похороні дружини депутата обласної ради від «...