
Одна із застряглих астронавтів NASA розповіла, що після восьми місяців перебування в космосі вона втратила здатність виконувати декілька базових завдань. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України.
Суніта Вільямс зізналася, що забула, як це – ходити, після того, як провела 234 дні в мікрогравітації. "Я була тут досить довго, і зараз я намагаюся згадати, як це – ходити. Я не ходила. Я не сиділа. Я не лягала", - сказала вона під час відеодзвінка з учнями середньої школи Нідхем у штаті Массачусетс.
59-річна Вільямс та її колега, 62-річний Баррі Вілмор, мали провести на МКС всього вісім днів, коли розпочали свою місію 5 червня, але капсула "Боїнга", яка їх доправила, мала технічні проблеми. Відтоді капсула повернулася на Землю порожньою, залишивши двох астронавтів на МКС щонайменше до кінця березня, коли вони зможуть повернутися додому на космічному кораблі SpaceX Crew-9.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...