Не хотів отримувати російське громадянство: 88-річний дідусь самотужки вийшов з окупованої частини Донеччини

88-річний мешканець селища Очеретине Донецької області Іван Якович зміг самостійно вибратися з окупації. Росіяни забрали у чоловіка український паспорт, щоб замінити його на російський, передають Патріоти України.

Як розповів очільник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін, волонтери зустріли дідуся на підконтрольній Україні території та допомогли дістатися до Покровська.

"Усю ніч пан Іван ішов до якого-небудь переїзду. Так як були обстріли, то він був змушений їх перечекати. А потім пішов далі.

При собі мав лише пенсійне посвідчення та рюкзак з речами. Український паспорт забрали окупанти і в нього, і в сусідів", – повідомив Філашкін.

Івана Яковича евакуюють до тимчасового притулку у Дніпрі. Згодом його переведуть до одного із закладів соціального захисту, де чоловіку виділять житло та нададуть необхідну допомогу. "Історія пана Івана вражає. Це – громадянська позиція та любов до Батьківщини", – наголосив Вадим Філашкін.

"Найкраще!": Залужний показав нове фото з дружиною

субота, 25 травень 2024, 22:29

Подружжя зробило селфі, щиро усміхаючись. Українці з захопленням відреагували на фото Залужних. Коментарі під публікацією сповнені слів підтримки та теплих побажань. Зазначимо, дружина Валерія Залужного Олена поруч із ним вже понад 20 років. Подружжя в...

За графіком: У ДТЕК розповіли, скільки українцям доведеться жити з відключеннями електроенергії

субота, 25 травень 2024, 21:25

Енергетикам не вдасться швидко відновити пошкоджені об'єкти генерації. У деяких випадках ремонт може тривати до 10 місяців і при умові, що є достатня кількість коштів на роботи та нове обладнання. Крім того, щоб відновити генерацію, необхідно забезпечи...