
88-річний мешканець селища Очеретине Донецької області Іван Якович зміг самостійно вибратися з окупації. Росіяни забрали у чоловіка український паспорт, щоб замінити його на російський, передають Патріоти України.
Як розповів очільник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін, волонтери зустріли дідуся на підконтрольній Україні території та допомогли дістатися до Покровська.
"Усю ніч пан Іван ішов до якого-небудь переїзду. Так як були обстріли, то він був змушений їх перечекати. А потім пішов далі.
При собі мав лише пенсійне посвідчення та рюкзак з речами. Український паспорт забрали окупанти і в нього, і в сусідів", – повідомив Філашкін.
Івана Яковича евакуюють до тимчасового притулку у Дніпрі. Згодом його переведуть до одного із закладів соціального захисту, де чоловіку виділять житло та нададуть необхідну допомогу. "Історія пана Івана вражає. Це – громадянська позиція та любов до Батьківщини", – наголосив Вадим Філашкін.
У Польщі затримали чоловіка, який принижував українку через її національність: називав її "більшовицькою хвойдою", "шматою" та посилав назад в Україну. Потерпіла працює касиркою в одному з магазинів мережі Żabka. Чоловік зайшов до нього і погрожував жі...
У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...