Не кликала на допомогу, бо глуха, під завалами її 1-річна дитина: З’явилися нові деталі про врятовану в Дніпрі жінку

Вдень 15 січня під час розбору завалів на місці знищеної російською ракетною багатоповерхівки у Дніпрі врятували жінку. З’ясувалося, що це Катерина Зеленська. Її чоловік та 1-річна дитина досі перебувають під завалами, їх продовжують шукати. Про це повідомила сестра постраждалої Аліна, передають Патріоти України.

Жінка зазначила, що Катерина не могла покликати на допомогу, бо з дитинства має ваду слуху. "Це Катя- моя сестра! Її знайшли лише сьогодні зранку і слава Богу живою. Вона з родиною жила в тому клятому будинку на Перемозі! Вона не могла кликати на поміч, бо з дитинства глуха! Шукають ще її однорічну дитину і чоловіка! Дай Бог знайдуть живими і неушкодженими. Молимося", – зазначила сестра постраждалої.

"Міністр повинен боятися гніву Божого": Митрополит Павло "Мерседес" відмовився покидати корпуси Києво-Печерської Лаври (відео)

субота, 25 березень 2023, 21:28

На тлі виселення ченців із Києво-Печерської Лаври митрополит Павло заявив, що відмовляється залишати один із корпусів храму. Він накинувся на міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та закликав його "боятися гніву Божого...

До компенсації бояться не дожити: Подружжя, яке пам’ятає Другу світову, втратили житло і все майно через росіян (фото)

субота, 25 березень 2023, 20:42

Унаслідок атаки на Запоріжжя повністю вигоріла квартира подружжя Гаврилових. Люди мешкали в квартирі 37 років і тепер не впевнені, чи вистачить життя дочекатися компенсацій від держави. Раїса Іванівна та Віталій Петрович з сумом дивляться на те, що зал...