Не купуйте до свят! В Україну завезли десятки тонн небезпечних помідорів (фото)

До Вінниці привезли 20 тонн заражених помідорів. Томати були з черв'яками. Їх помітили фітосанітарні інспектори при проведенні фітосанітарного контролю, передають Патріоти України.

"В митниці призначення - митний пост "Вінниця-Центральний" Вінницької області у вантажі помідорів вагою 20 тонн було виявлено карантинний організм – південноамериканська томатна міль (Tuta аbsoluta Meyr)", - повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Заражений вантаж надійшов з Туреччини. Томати повернули до країни-експортера. "З метою недопущення подібних випадків, до країни-експортера Турецька Республіка буде надіслано нотифікаційне повідомлення про невідповідність вантажу фітосанітарним вимогам України" - йдеться у повідомленні.

"П*здуй додому!": Скандал з українською мовою в Одесі отримав продовження (відео)

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:08

Активісти патріотичних організацій навідалися в одеський супермаркет "ГурманЪ", де напередодні продавчиня-украінофобка образила покупця, який спілкувався українською мовою, передають Патріоти України. Представник адміністрації магазину принесла свої в...

Хіти тижня. "Лом, какой же ты пид...р...": Волонтер про реакцію Ломаченка на критику в любові до держави-агресора

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:00

Боксер міг би вибачитися перед співгромадянами, але не схотів. "Знаете что интересно. Вот выложил Ломаченко ролик про Русь, московский патриархат и российский спецназ. Ему насыпали говна в каментах. Война в стране, российский спецназ убивает украинцев,...