Не купуйте до свят! В Україну завезли десятки тонн небезпечних помідорів (фото)

До Вінниці привезли 20 тонн заражених помідорів. Томати були з черв'яками. Їх помітили фітосанітарні інспектори при проведенні фітосанітарного контролю, передають Патріоти України.

"В митниці призначення - митний пост "Вінниця-Центральний" Вінницької області у вантажі помідорів вагою 20 тонн було виявлено карантинний організм – південноамериканська томатна міль (Tuta аbsoluta Meyr)", - повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Заражений вантаж надійшов з Туреччини. Томати повернули до країни-експортера. "З метою недопущення подібних випадків, до країни-експортера Турецька Республіка буде надіслано нотифікаційне повідомлення про невідповідність вантажу фітосанітарним вимогам України" - йдеться у повідомленні.

Хіти тижня. Про колишнє життя можна забути? Вчені знайшли незвичайний наслідок COVID-19 у пацієнтів, які перехворіли

п’ятниця, 25 вересень 2020, 3:00

Одним з головних наслідків коронавірусу після одужання людини є втома. Більше половини людей, що видужали, повідомляли про цю ознаку. Про це повідомляється у дослідженні журналу MedRxiv, передають Патріоти України. В ірландській лікарні вивчили історії...

Хіти тижня. Дружина - ровесниця його внучки: 90-річний Чапкіс одружився в четвертий раз

п’ятниця, 25 вересень 2020, 0:35

Обраниця хореографа молодша за нього на 51 рік. Український хореограф і суддя проекту "Танці з зірками" Григорій Чапкіс одружився в четвертий раз. Про це 90-річний артист повідомив під час четвертого прямого ефіру танцювального шоу, передають Патріоти ...