Не кисневий балон: Що стало причиною вибуху в чернівецькій лікарні

Застуник голови Чернівецької облдержадміністрації Наталія Гусак спростувала інформацію про те, що для сьогоднішній вибух у лікарні для хворих на коронавірус стався через кисневий балон. Про це повідомляє місцеве видання «Молодий буковинець», передають Патріоти України.

Водночас міський голова Чернівців Роман Клічук на місці події повідомив журналістам, що «найімовірніше, сталося загоряння на місці хворого». «Версія з кип'ятильником теж відкинута», - сказав Клічук. Він додав, що пожежа виникла, «коли всі в палаті відпочивали».

«Через що це сталося, невідомо. Чи він палив, чи вилив на себе спирт і загорівся... Швидше за все, друга версія», - сказав міський голова.

Нагадаємо, у Чернівецькій міській лікарні №1, що на вулиці Рівненській, сталася пожежа, внаслідок якої загинув один пацієнт медзакладу.

Українцям скасують частину пенсій по інвалідності: Ось хто залишиться без виплат

вівторок, 23 червень 2026, 7:54

Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...

Чоловік вигадав, як "законно" виїхати з України під час війни, і поплатився: Як покарали

вівторок, 23 червень 2026, 7:36

У Львівській області на 8500 грн оштрафквали чоловіка, який намагався виїхати з України з фальшивою довідкою про інвалідність. Про це йдеться у вироку Яворівського райсуду Львівської області, передають Патріоти України. Згідно з офіційними матеріалами ...