Не лише для мобілізації: Адвокат розповів, навіщо чоловіків призовного віку ставлять на облік

Адвокат АО "GRACERS" Станіслав Польовий розповів, що чоловіків призовного віку ставлять на облік не лише для мобілізації. Про це він сказав в інтерв'ю "РБК.Україна", передають Патріоти України.

За його словами, з огляду на широкомасштабне вторгнення питання щодо постановки на облік не можуть не розглядатись крізь призму мобілізації.

"Своєю чергою, мобілізація складається з різних етапів: отримання інформації про військово-облікову та цивільну (освітню) спеціальність військовозобовʼязаних, чи мають особи право на відстрочку тощо. За них військово-облікова та цивільна (освітня) спеціальність, чи мають особи право на відстрочку тощо", - пояснив адвокат.

Станіслав Польовий наголошує: важливо, аби у військового командування було цілісне розуміння про резерви, на які вони можуть розраховувати.

Дівчина помила волосся кока-колою та похизувалась результатом (відео)

середа, 31 травень 2023, 12:15

Багато дівчат мріють про блискуче і об'ємне волосся, але не завжди можна домогтися такого ефекту за допомогою шампунів. Тому найчастіше доводиться вдаватися до послуг професіоналів, але вартість їхніх послуг зашкалює. Що робити, якщо немає можливості п...

"Ми абсолютно беззахисні": У російських аеропортах почали панічно боятися дронів

середа, 31 травень 2023, 11:45

У Росії на даний момент немає регламентів для закупівлі та установки спеціальних захисних засобів, тому російські аеропорти не можуть захиститися від атак безпілотників, передають Патріоти України. Як повідомляють російські "Известия", представники аер...