
Військовозобов’язані українці, які до 17 липня не оновили свої військово-облікові дані, можуть отримати і повістку, і штраф. Про це адвокат Олег Мицик розповів у ефірі телеканалу "Київ24", передають Патріоти України.
Правник зауважив, що 17 червня були внесені зміни до постанови Кабінету міністрів №560, в якій розписали спосіб відправлення повісток. Мицик додав, що в цій постанові "держава проявила себе, в законі цього не було".
"Тобто якщо громадянин оновив дані, він повістку отримав за місцем, яке вказав при оновленні. Якщо він не оновив дані, то повістка прийде за місцем, яке є задекларованим. Тобто особа все одно однаково отримає повістку. І люди, які з якихось міркувань не хочуть оновити дані, мають нове адміністративне правопорушення, за яке отримають штраф", – пояснив Мицик.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...