Не лише ТЦК? Хто має право перевіряти військовий квиток під час воєнного стану в Україні

Українці призовного віку повинні носити із собою військово-облікові документи.

Працівники територіальних центрів комплектування можуть вимагати від військовозобов'язаних показати військовий квиток. Втім, таке право мають не лише вони. Про це повідомили у прессцентрі Міністерства оборони.

Вимагати пред’явити документ мають право:

  • представники ТЦК та СП;
  • поліцейські;
  • представники ДПСУ (у прикордонній смузі, контрольованому прикордонному районі та на пунктах пропуску через державний кордон України).

У міністерстві наголошують, що під час дії воєнного стану чоловіки, вік яких від 18 до 60 років зобов'язані носити із собою військово-облікові документи: військовий квиток чи посвідчення військовозобовʼязаного. Це можуть бути або паперові документи або електронна форма.

Крім того, українці призовного віку повинні пред'являти не лише військово-облікові документи, а й документ, що посвідчує особу. Наприклад, паспорт.

Батько 9-річної дівчинки, яку знайшли мертвою у Німеччині, заявив, що не бачив дитину два роки

середа, 12 червень 2024, 20:51

Батько зниклої у Німеччині 9-річної дівчинки Валерії, тіло якої ймовірно знайшли 12 червня, заявив, що не бачив дитину протягом двох років. Дві його доньки перебували разом з колишньою дружиною за кордоном. Про це розповів чоловік на відео у Tik-Tok, п...

На обід до Ахметова я приїхав у спортивному костюмі, - морпіх Діанов

середа, 12 червень 2024, 20:40

В інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону український військовослужбовець, захисник "Азовсталі" Михайло Діанов (позивний Мішаня) розповів про першу зустріч з українським бізнесменом Рінатом Ахметовим, президентом футбольного клубу "Шахтар...