"Не мамкай! Шапка, зверху каска": Діалог українського військового з мамою підкорив інтернет (фото)

Український захисник Леонід Остальцев, позивний "Кульбаба", ветеран російського-української війни, засновник відомої мережі Veterano Group, який зараз воює з російськими окупантами, зворушив мережу фрагментом свого листування з мамою Наталією, передають Патріоти України.

В InstaStories військовий оприлюднив скріншот спілкування з мамою. Так, він надіслав їй свою фотографію з передової, а вона його "вилаяла" за відсутність шапки на голові: "Де шапка?"

Далі герой абсолютно по-дитячому і безпосередньо написав: "Ну маааам". "Не мамкай! Шапка, зверху каска", - відповіла українка синові. Той посміявся, а у відповідь написав: "Я несу смерть, мамо! Чого ти мене щимишь?" Однак жінка, як справжня мати, що переживає за свого сина, не відступила і видала: "Не бачу причин нести її без шапки".

Ось так, де б не знаходилися українські воїни, для своїх батьків вони завжди залишаються дітьми.
Пізніше Остальцев записав відео, в якому заспокоїв маму, що він у шапці.

Чемпіон чемпіонів: Представлено пояс, за який битимуться Усик і Ф'юрі

середа, 17 квітень 2024, 6:23

Самого звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі буде недостатньо. Так вирішили у Всесвітній боксерській раді, і вигадали додаткову нагороду. . Президент WBC Маурісіо Сулейман представив пояс, який стоятиме на кону у бою від цієї організаці...

Чи можна варити їжу на воді з-під крана: Які ризики в українських реаліях

середа, 17 квітень 2024, 5:44

Господині, як правило, діляться на два типи - одні цілком спокійно використовують для готування водопровідну воду, а інші вважають за краще фільтрувати її або наливати в каструлю тільки бутильовану. УНІАН розібрався, чи можна готувати на кип'яченій вод...