Водій, який на смерть збив військового на блокпості на в'їзді до Києва в ніч проти неділі, 22 жовтня, не мав спеціальної перепустки, щоб пересуватися під час комендантської години. Про це керівниця відділу комунікацій Нацполіції Юлія Гірдвіліс повідомила в етері телемарафону, передають Патріоти України.
Комендантська година в Києві та області триває з 00:00 до 05:00. З кінця вересня в столиці запровадили перепустки нового зразка для пересування автівками в цей час. «Наскільки ми розуміємо, найімовірніше, [водій] намагався встигнути до 00:00 заїхати до Києва. І це, на жаль, не вдалося. Поспішаючи, в умовах туману, ми маємо такі трагічні наслідки. Немає інформації, що він мав перепустку. Це цивільна особа», — сказала вона.
За словами Гірдвіліс, даних про інших постраждалих поліція не має. Раніше правоохоронці повідомили, що близько 00:30 автомобіль Хонда здійснив наїзд на військового, який ніс службу на блокпості біля столиці. Водій їхав автодорогою М-01 в напрямку Броварського проспекту. Побачив попереду вантажівку, різко загальмував та не впорався з керуванням. За даними правоохоронців, він був тверезий.Від завданих травм військовий помер на місці. Поліція затримала водія й відкрила справу.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...