Не міг навіть стояти на ногах: Пастор, який вирішив повторити 40-денний пост Ісуса Христа, помер за 25 днів

39-річний засновник євангелічної церкви Санта-Триндаде (Мозамбік) Франсіско Барах вирішив повторити одне з чудес Ісуса, описаних у Біблії, та відмовитися від їжі на 40 днів, проте організм чоловіка не витримав випробування. За 25 днів після початку голодування він помер у лікарні міста Бейра, куди його доправили у критичному стані. Про це пише ВВС, передають Патріоти України.

Франсіско сильно втратив у вазі і не міг самостійно не лише пересуватися, а й навіть стояти. Першими на сполох забили послідовники пастора та його родичі, які більше не могли спостерігати за тим, що з ним відбувається.

Коли Бараха доправили до лікарні, лікарі діагностували у нього відмову органів травлення та гостру анемію. Його намагалися врятувати, проте всі спроби зробили надто пізно, і чоловік не вижив.

Знайомі покійного розповіли журналістам, що для нього звичною справою було постити, але раніше він ніколи не робив цього стільки часу. Барах вважав, що піст є одним зі способів зміцнення віри та шляху до вічного життя.

Згідно з Євангелією від Луки, після свого хрещення Ісус був відведений Духом до пустелі, де постив 40 днів. Він протистояв спокусі диявола і витримав випробування.

Джерело: ВВС

Малювала картину на стіні: В Одесі 13-річна дівчинка трагічно загинула в покинутому санаторії

неділя, 21 липень 2024, 17:00

В Одесі в п'ятницю, 19 липня, дві 13-річні дівчинки малювали фарбами на стінах покинутого санаторію. Одна з дівчат впала в проміжок між сходами, внаслідок чого загинула на місці. Про це повідомляє ГУ Національної поліції в Одеській області, передають П...

Собака виглядає друзів, а кіт - здобич: Як очі домашніх питомців сприймають те, що показує телевізор, та які почуття викликає той, чи інший контент

неділя, 21 липень 2024, 16:45

Власники домашніх тварин, напевно, часто спостерігають, як коти й собаки дивляться телевізор. От так от, як люди – сідають біля нього і дивляться. Дехто вважає, що тварини бачать у телевізорі те саме, що й люди. А дехто замислюється, що ж насправді мож...