"Не могу ломать себе мозг непонятными словами": Ще одна юна блогерка "засвітила" свою ненависть до української

Школярка з популярною у молоді соцмережі Тik Tok під псевдонімом MAIDIE вказала, що терпіти не може читати книги українською мовою, оскільки вони "ламають їй мозок". Решту книг, ймовірно російськомовних, вона, за її словами, читає з радістю, зазначають Патріоти України.

Однак у своїй публікації вона зазначила, що мова йде саме про староукраїнську мовою. Якимось чином саме на цьому діалекті викладені підручники, за якими блогерка готується до здачі ЗНО.

"Я не розумію староукраїнською і не можу ламати собі мозок невідомими мені словами, але мені треба їх читати хоча б заради ЗНО", – зазначено в повідомленні дівчини.

Очікувано, що таке "зізнання" не могло обійти стороною прихильників державної мови, тому вони невтішно відгукнулися про блогерку.

Пост викликав очікуваний резонанс.

Евакуація цивільних: наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут «вангувати» важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний шта...

"Я - людина аполітична": Легендарний чеський спортсмен відмовився повертати Путіну його подарунок

вівторок, 9 серпень 2022, 23:14

Колишній форвард збірної Чехословаччини та словацький тренер Йозеф Голонка зізнався, що подарунок, який отримав від президента Росії Володимира Путіна, має досі вдома. 2020 року Голонці посол Росії у Словаччині урочисто подарував светр "Нічної хокейної...