Не може навіть говорити! Відома російська актриса невиліковно хвора

Маргарита Терехова хвора на невиліковну хворобу і зараз практично нікого не впізнає. Про це повідомив син артистки Олександр, передають Патріоти України.

Люди пам'ятають актрису гучної ролі "Міледі в "Трьох мушкетерах". Зараз зірка не розмовляє і лише іноді посміхається. Маргариті зараз 76 років і ще 10 років тому лікарі діагностували у неї хвороба Альцгеймера.

"Мама лежить, мовчить, нас не дізнається. Вона зараз наче в іншому вимірі", — розповів Олександр одному з російських каналів.

За словами Олександра, журналісти весь час хочуть зробити знімки Терехової, але вони з сестрою проти цього, бо хочуть, щоб їх маму запам'ятали молодою і красивою.

"Вона вже не говорить. Прогноз лікарів тут один — краще точно не буде. У нас з Анею, моєю сестрою, чітка позиція. Людина на такій стадії Альцгеймера виглядає погано. Вона — велика актриса, тому не хочемо її показувати нікому", — сказав Олександр.

Відзначимо, що раніше актрису поклали в лікарню, де їй провели обстеження. Як повідомив син Терехової, її щодня провідують родичі і знайомі.

Мільйон українських біженців не збираються повертатись на Батьківщину. Соціологи розповіли про невтішні тенденції

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:43

Там відзначили, що більша частина тих, хто вимушено змінив місце проживання під час війни - вихідці зі східних регіонів нашої країни (60%). . "За даними опитування, 75% серед переміщених осіб висловлюють намір повернутися додому: 12% - найближчим час...

"2-3 дні - і може початись": Епідеміологиня розповіла про віруси, які загрожують через підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:42

Після підриву російськими злочинцями Каховської ГЕС та витоку мільярдів кубометрів води низка фахівців попередили про ризики спалаху хвороб, які є наслідками повеней, передають Патріоти України. Як з’ясувалося, перша фіксація таких захворювань можлива...