
У Києві таки встановлять головну новорічну ялинку, але концертної програми та фудмаркетів не буде. Про це розповів мер столиці Віталій Кличко, передають Патріоти України.
Кличко пояснив, що спілкувався з військовими щодо проведення Нового року та святкувань. І один із бійців сказав: "Чому моя дитина буде зараз без ялинки, без Нового року, без новорічного настрою?".
Тому, враховуючи це, було вирішено, що масових заходів, концертних програм, фастфудів - не буде. Натомість встановлять виключно ялинку, яка нагадуватиме про новорічний настрій дітям.
"Ми розуміємо, що масові заходи заборонені у воєнний час. І їх не буде в жодному разі. Але скасовувати Новий рік та Різдво ніхто не збирається, і атмосфера Нового року повинна бути. Не можна дозволити Путіну вкрасти наше Різдво. Попри різні думки від різних сторін – потрібно чи не потрібно – ми звернулися до бізнесу, який погодився не за бюджетні гроші, а за свої приватні кошти встановити ялинки без новорічного пафосу", - сказав мер.
Кличко додав, що це буде кілька локацій в багатьох районах Києва, зокрема, і на Софійській площі. "Це, так би мовити, натяк на те, що Новий рік та Різдво не проходять повз. Ялинки будуть встановлені", - додав він.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...