Не можна мовчати: Мережу жахнув стан шкільного автобуса в Карпатах (фото)

У мережі висловили обурення станом шкільного автобуса в Івано-Франківській області, який перевозить дітей в Карпатах в морози до -25 градусів. Фотографії автобуса в Facebook опублікувала Валя Шайваровська, передають Патріоти України.

"Я їздила в такому ще чотири роки тому, до цього він возив дітей більше 5 років точно. Єдине що змінилося за ці 4 роки - він став гірше ніж був.

Взимку він не обігрівається, а діти мерзнуть. Навесні або восени протікає, і на учнів ляпає вода (як на мене колись)", - пише вона.

Автор публікації зазначає, що раніше батьки намагалися утеплювати автобус за свій рахунок, а місцева влада ремонтувати автобус не поспішає.

В мережі пишуть гнівні коментарі. Люди в подиві від того, що влада ніяк не реагує на ситуацію.

"Відпали, дізнавшись про нові тарифи": У Києві сталася незвичайна НП з маршруткою (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 0:32

У Києві на Троєщині у маршрутки повністю відпали двері. Відповідне фото опубліковано в Telegram-каналі "Київ без цензури", передають Патріоти України. Як видно на знімку, передні двері маршрутки відвалилися і впали на асфальт. "Звичайна подія з маршрут...

Ви будете шоковані: ТОП-10 фото з-під мікроскопа, які перевернуть ваше уявлення про звичні речі

понеділок, 17 травень 2021, 0:26

Кожен день людина дізнається щось нове. А іноді для цього навіть не потрібно їхати в інше місто або країну - можна лише взяти мікроскоп і по-іншому поглянути на звичні речі. Погляньте, як виглядають під мікроскопом кристали солі, джинси, зубна щітка та...