Не можна мовчати: Мережу жахнув стан шкільного автобуса в Карпатах (фото)

У мережі висловили обурення станом шкільного автобуса в Івано-Франківській області, який перевозить дітей в Карпатах в морози до -25 градусів. Фотографії автобуса в Facebook опублікувала Валя Шайваровська, передають Патріоти України.

"Я їздила в такому ще чотири роки тому, до цього він возив дітей більше 5 років точно. Єдине що змінилося за ці 4 роки - він став гірше ніж був.

Взимку він не обігрівається, а діти мерзнуть. Навесні або восени протікає, і на учнів ляпає вода (як на мене колись)", - пише вона.

Автор публікації зазначає, що раніше батьки намагалися утеплювати автобус за свій рахунок, а місцева влада ремонтувати автобус не поспішає.

В мережі пишуть гнівні коментарі. Люди в подиві від того, що влада ніяк не реагує на ситуацію.

Хіти тижня. Думав, що сусіди зрадіють, але натомість почув невдоволення: Ветеран АТО витратив понад 100 тис. гривень премії на ремонт під'їзду в будинку (відео)

субота, 7 грудень 2019, 17:30

Микола Маланіч отримав премію від мерії і витратив її на ремонт під'їзду львівської багатоповерхівки, де він живе разом зі своєю сім'єю. Чоловік самостійно профінансував ремонт. Завдяки йому в під'їзді встановили нову плитку, пандус, поручні, а також к...

Розгадано ще одну таємницю Мамай-гори: У Запоріжжі відреставрували унікальний золотий меч, який виготовили для скіфського царя, або дуже знатного воїна

субота, 7 грудень 2019, 17:25

Середня довжина скіфського меча, — 40—60 смм, ширина — 4,5 — 6 см. Парадні екземпляри мали обтягнуті золотим листом руків'я та піхви, прикрашені зображеннями у звіриному стилі, однак дозволити собі таку розкіш могли лише дуже знатні воїни. Разом з акін...