Не можна мовчати: Мережу жахнув стан шкільного автобуса в Карпатах (фото)

У мережі висловили обурення станом шкільного автобуса в Івано-Франківській області, який перевозить дітей в Карпатах в морози до -25 градусів. Фотографії автобуса в Facebook опублікувала Валя Шайваровська, передають Патріоти України.

"Я їздила в такому ще чотири роки тому, до цього він возив дітей більше 5 років точно. Єдине що змінилося за ці 4 роки - він став гірше ніж був.

Взимку він не обігрівається, а діти мерзнуть. Навесні або восени протікає, і на учнів ляпає вода (як на мене колись)", - пише вона.

Автор публікації зазначає, що раніше батьки намагалися утеплювати автобус за свій рахунок, а місцева влада ремонтувати автобус не поспішає.

В мережі пишуть гнівні коментарі. Люди в подиві від того, що влада ніяк не реагує на ситуацію.

"Сподіваюсь, вам сподобались мої ноги": Євродепутат взяв участь в онлайн-дебатах без штанів (відео)

середа, 3 червень 2020, 20:59

Люк Фланаган постав перед членами зборів в сорочці, але без штанів. Ірландський депутат Люк Фланаган взяв участь в онлайн-дебатах сільськогосподарського комітету Європарламенту, будучи при цьому без штанів. Про це пише Politico, передають Патріоти Укра...

От так і миші держзерно "з'їли": МВС викрило чергову схему розкрадання Держрезерву

середа, 3 червень 2020, 20:45

Певний товар за документами на складах є, але під час перевірки з'ясовується, що вже немає. Перевірки запасів, влаштовані на складах Держрезерву України, виявили не лише нестачу зерна на 800 млн гривень, а й масштабні схеми розкрадання пального. Про це...