"Не можна помирати дорогою до лікарні": Українка розповіла про дивні правила, прийняті в Греції

Іноземцям деякі вимоги здаються дуже дивними, але самим еллінам - зручними та цілком справедливими.

Вікторія із Дніпра чотири роки тому переїхала до Афін в Грецію. Про свою адаптацію в країні та особливості культури і кухні розповідає у своєму блозі, повідомляють Патріоти України.

"Греки відкриті і доброзичливі, тому з ними просто знайти спільну мову. Більшість знає англійську і це полегшує адаптацію. Можна просто на вулиці знайти нових знайомих. Але греки цінять своє життя і піклуються про відпочинок. Тому тут є багато законів, які давно придумані самими ж греками, але викликають посмішку в іноземців", - розповідає Вікторія.

Найбільше дратують українку постійні спізнення греків. Але виправданням цього є закон, який привчив греків не поспішати. "Запізнення тут не вважається порушенням норм етикету, тому, якщо грек сказав, що зробить – він зробить, тільки, можливо, трохи пізніше", - каже українка.

Студентам, які засинають на парах, пропонують подвійний капучино, а жінки в свій день народження мають право розповісти начальнику все, що про нього думають, а чоловіки, які не носять бороду мають право спати на роботі. "Смішно, але тут прописане правило, що не можна пити воду з унітазу чи наказувати вчителя, який запізнився на урок, або дивитися в очі тещі. А найсмішніше правило, що не можна помирати дорогою до лікарні. З чим це зв'язано, невідомо. Бо медицина тут страхова", - каже Вікторія.

Українка зізнається, що життя в Греції є досить розміреним і спокійним. "Мені було важко заговорити грецькою. І з першої ж спроби греки розуміли, що я іноземка і переходили на аглійську. Аби легше адаптуватись, завела щоденник і записувала туди все, що подобалось в країні", - пояснює українка.

Середня зарплата в Греції 1200 євро. Некваліфікований працівник отримує 350 євро, але людина з кваліфікацією і знанням мови може розраховувати на 1500-2000 євро. При цьому з листопада минулого року з'явилося екстрена виплата для безробітних у розмірі 400 євро.

Стало відомо, скільки німців більше не хочуть допомагати Україні

вівторок, 25 лютий 2025, 9:57

Майже половина опитаних німців більше не хочуть підтримувати Україну зброєю та грошима, свідчать результати опитування, проведеного інститутом дослідження громадської думки Insa для t-online, передають Патріоти України. Зокрема, 46% німців хочуть, щоб ...

Перерахунок пенсій у квітні: Ось кому його не зроблять без заяви до ПФУ і чому гроші виплатять лише у червні

вівторок, 25 лютий 2025, 9:32

З 1 квітня в Україні проводиться перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам, які станом на 1 березня відпрацювали два роки або які відпрацювали менше ніж два роки, але після призначення пенсії або її попереднього перерахунку вже минуло 24 місяці, пише На...