"Не можна помирати дорогою до лікарні": Українка розповіла про дивні правила, прийняті в Греції

Іноземцям деякі вимоги здаються дуже дивними, але самим еллінам - зручними та цілком справедливими.

Вікторія із Дніпра чотири роки тому переїхала до Афін в Грецію. Про свою адаптацію в країні та особливості культури і кухні розповідає у своєму блозі, повідомляють Патріоти України.

"Греки відкриті і доброзичливі, тому з ними просто знайти спільну мову. Більшість знає англійську і це полегшує адаптацію. Можна просто на вулиці знайти нових знайомих. Але греки цінять своє життя і піклуються про відпочинок. Тому тут є багато законів, які давно придумані самими ж греками, але викликають посмішку в іноземців", - розповідає Вікторія.

Найбільше дратують українку постійні спізнення греків. Але виправданням цього є закон, який привчив греків не поспішати. "Запізнення тут не вважається порушенням норм етикету, тому, якщо грек сказав, що зробить – він зробить, тільки, можливо, трохи пізніше", - каже українка.

Студентам, які засинають на парах, пропонують подвійний капучино, а жінки в свій день народження мають право розповісти начальнику все, що про нього думають, а чоловіки, які не носять бороду мають право спати на роботі. "Смішно, але тут прописане правило, що не можна пити воду з унітазу чи наказувати вчителя, який запізнився на урок, або дивитися в очі тещі. А найсмішніше правило, що не можна помирати дорогою до лікарні. З чим це зв'язано, невідомо. Бо медицина тут страхова", - каже Вікторія.

Українка зізнається, що життя в Греції є досить розміреним і спокійним. "Мені було важко заговорити грецькою. І з першої ж спроби греки розуміли, що я іноземка і переходили на аглійську. Аби легше адаптуватись, завела щоденник і записувала туди все, що подобалось в країні", - пояснює українка.

Середня зарплата в Греції 1200 євро. Некваліфікований працівник отримує 350 євро, але людина з кваліфікацією і знанням мови може розраховувати на 1500-2000 євро. При цьому з листопада минулого року з'явилося екстрена виплата для безробітних у розмірі 400 євро.

Присилали "рахунки" за комуналку та крали банківські паролі: У Польщі затримали двох українців, які ошукали 380 000 місцевих громадян

середа, 27 жовтень 2021, 22:05

У Вроцлаві, що у Польщі, затримали двох українців, віком 24 та 25 років, які ошукали або намагались ошукати 380 тисяч поляків, зазначають Патріоти України. . За даними поліції Нижньої Сілезії, громадяни України відправляли текстові повідомлення із ін...

Розсилали фальшиві рахунки за комуналку: У Польщі затримали двох українців, які ошукали 380 тисяч осіб

середа, 27 жовтень 2021, 21:44

За даними поліції Нижньої Сілезії, громадяни України відправляли текстові повідомлення із інформацією про борги за комунальні послуги. Там також було посилання на фейковий сайт, де нібито можна було оплатити заборгованість. Шахраї вказували невеликі су...