"Не можна різати булочку навпіл": Ольга Фреймут показала, як правильно їсти хліб

Телеведуча Ольга Фреймут продовжує вчити всіх бажаючих в соцмережах правилам етикету. Нове відео, яке учасниця "Танців з зірками" 25 вересня виклала в Instagram, стосується правил поїдання хліба, передають Патріоти України.

- Як правильно їсти хліб? Кусати? Розрізати? Ні. Хліб завжди відщипуємо. Навіть якщо подали булочку і окремо масло, розрізати її навпіл - не по етикету. Відламуємо шматочок - і його мажемо, - повідомила Фреймут.

Ольга розповіла, що цей звичай - родом з Англії. Там вважалося, що жінка - погана господиня, якщо у неї черствий хліб. А якщо гості його щипають - значить, він свіжий. Однак - рідкісний випадок - фоловери телеведучої не погодилися з Ольгою. За їх словами, традиції у різних народів - різні, і якраз в Україні щипати хліб не прийнято.

"В Англії може і щипають але нас вчили бабусі що не можна хліб щипати, у нас є свої традиції, для чого нам Англія", "Не знаю. Бабуся українських традицій дотримувалася і вчила, що хліб не можна щипати", - написали під відео.

- У нас до хліба священне ставлення. У моїй родині, якщо шматочок падав, потрібно підняти і поцілувати. Етикет пропонує, а не нав'язує. І з повагою ставиться до всіх традицій, - парирувала Фреймут.

Хіти тижня. Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

субота, 24 жовтень 2020, 18:00

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора. «За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків. За шіс...

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...