"Не можу більше": З'явилися подробиці про самогубство професора на Львівщині (відео)

Колеги неодноразово просили професора звернутися до лікарів, але він відмовлявся.

У Дрогобицькому педуніверситеті Львівської області на місці, де повісився професор Богдан Винницький, знайшли дві посмертні записки та складені в сумках особисті речі, передають Патріоти України.

Тіло 66-річного чоловіка знайшла лаборантка, яка прийшла вранці полити квіти. На одній з посмертних записок писало: "Все, що мені належить, міститься у трьох сумках і кульку. Решта – кафедральні речі". В іншій чоловік написав, що не може жити з постійним головним болем.

Колеги неодноразово просили професора звернутися до лікарів, але він відмовлявся. У чоловіка залишилася дружина і дві доньки. Конфліктів у сім'ї не було. Винницький пропрацював у виші 40 років. Він був доктором фізико-математичних наук, професором інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, очолював кафедру математики.

"Він друкувався за кордоном, мав пропозицію щодо продовження своєї діяльності як науковця в Австрії, Угорщині. Можна сказати, що це наш дрогобицький Енштейн. Любили його і в колективі, і студенти", – розповіла ректорка Дрогобицького педагогічного університету Надія Скотна.

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. У Дніпрі маршрутник зі словами "атошнік-ху*ошнік" побив монтировкою і вигнав ветерана: Побратими помстилися

неділя, 18 квітень 2021, 21:00

У Дніпрі ветерана АТО, бійця батальйону "Дніпро-1" з позивним Баркас, вигнали з маршрутки і побили через те, що він нібито хотів скористатися правом пільгового проїзду в маршрутці, недоступним під час карантину. Побратими бійця зажадали від водія вибач...

В 2016 російські зайди вбили одного сина, 4 дні тому - другого: Фото батька загиблих героїв ЗСУ зворушило українців

неділя, 18 квітень 2021, 20:40

З початку квітня на Донбасі загинуло 10 українських воїнів, серед яких і Олексій Мамчій... Велике горе в родині Мамчіїв. Адже це друга втрата у війни з клятою державою-агресором.