Не можуть поділити територію? В окупованому Донецьку обікрали та підпалили великий магазин (фото, відео)

Саму пожежу в місті впевнено називають навмисною.

Пожежа в окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

В окупованому Донецьку сталася масштабна пожежа. 19 листопада в місті горіла будівля колишнього магазину «Люкс» на проспекті Ілліча в Калінінському районі, передають Патріоти України.

Як розповідають місцеві жителі, магазин закрився на самому початку бойових дій. Будівля стояла занедбаною, звідти вкрали все, що має вартість: винесли техніку, вибили металеві двері, зірвали проводку.

Саму пожежу в Донецьку називають навмисною. Підпалити будівлю могли з необережності, в хуліганських цілях, або ж, і цю версію, вважають найбільш вірогідною, йде «боротьба за місце під сонцем», а на місці згорілого торгового центру організовують новий магазин з «правильним» власником.

Дошкульна втрата "армії-переможиці" Сталіна: З'явились докази збиття повстанцями УПА радянського військового літака

п’ятниця, 14 серпень 2020, 21:30

Літак летів із Кіровограда - тепер Кропивницький, до Ельса - тепер місто Олесниця в Польщі. Довели, що радянський військово-транспортний літак, який розбився в березні 1945 року, збили воїни УПА. Підтвердження отримали з архівів, повідомляють Патріоти ...

Хіти тижня. "Нас вчили не любити людей": Соколова потужно звернулася до українців через СРСР

п’ятниця, 14 серпень 2020, 20:30

Українська журналістка Яніна Соколова потужно звернулася до українців із дописом про любов та про те, як і навіщо щирість нівелювалася у СРСР. Його вона оприлюднила на особистій сторінці у Facebook, закликавши сучасне українське суспільство не повторюв...