
Вантажний автомобіль пошкодив новий фонтан на Арсенальній площі, який мер Києва Віталій Кличко відкрив 1 вересня, передають Патріоти України.
Деталі: Як видно з фото та відео, вантажівка, ймовірно, намагалася проїхати через фонтан, але, пошкодила плитку і частково провалилася під землю. Слід зазначити, що жодних знаків або застережень для водіїв, що тут їхати не можна, на місці аварії не помітно.

За словами речника КМДА Катерини Баранової, у мерії знають про пошкодження фонтана і наразі перебувають на зв’язку з РДА. Детальніші коментарі вона пообіцяла надати згодом.
Речник районної поліції Оксана Тищенко повідомила, що у них зафіксоване звернення про аварію на Арсенальній площі, на місце виїхали правоохоронці. Правову кваліфікацію події нададуть пізніше.

Так фонтан виглядав 1 вересня, коли його відкрили
Наразі територію фонтана з вантажівкою обгородили.

Уявіть місто, яке повільно дрейфує крізь океани, обминає континенти й ніколи не кидає якір у жодному порту назавжди. Саме таким бачать своє майбутнє творці Freedom Ship — проєкту плавучого міста завдовжки близько півтора кілометра, де мали б жити, прац...
Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня, передають Патріоти України. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо...