Не минуло і півроку: На ресторан Тищенка "Велюр" склали протокол

Нацполіція перевірила роботу ресторану "Велюр" нардепа Миколи Тищенка та склала протокол. Це сталося завдяки наполеливості журналістів. Бо самі правоохоронці, котрі рапортують про численні рейди Задля підтримки карантину, чомусь самі до закладу пана провладного депутата іти не поспішали, зазначають Патріоти України.

У квітні журналісти програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" з'ясували, що під час карантину "Велюр" відвідували депутати, чиновники та бізнесмени, повідомляє Bihus.Info.

Юристи проекту "Тисни" звернулися із заявою до Національної поліції України, де провели перевірку та склали на працівників закладу "Велюр" адміністративний протокол.

Голосіївське управління поліції повідомило про складений протокол за статтею "Порушення правил щодо карантину людей" Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У Росії трагічно загинула дочка зірки фільму "Місце зустрічі змінити не можна"

четвер, 24 вересень 2020, 17:26

У Москві (РФ) загинула дочка Заслуженого артиста Росії, актора, відомого за фільмами "Місце зустрічі змінити не можна", "Як гартувалася сталь" і "Ати-бати, йшли солдати..." Володимира Конкіна – Софія. Їй було 32 роки. Софія Конкіна вирушила в басейн пр...

На автомобілях якого віку їздять українці: названо цифру

четвер, 24 вересень 2020, 17:15

В Україні підрахували середній вік автопарку. Станом на 1 вересня цього року середній вік машин, які їздять вітчизняними дорогами, становить 14 років. Цікаво, що кількість років автомобіля в Україні варіюється безпосередньо від країни-виробника. Як пов...