Співак Віталій Козловський висловився про хореографа Влада Яму, який втік з України та веселиться у США. Танцюрист отримує чимало негативних коментарів через свої вчинки. Сам Козловський нещодавно повернувся зі сходу України, куди він їздив передавати гуманітарну допомогу для наших захисників. Співак поділився враженнями від поїздки у новому сюжеті "ЖВЛ", передають Патріоти України.
"Я був під Бахмутом, я був в Ізюмі, в якому не лишилося майже жодного будиночка вцілілого, жодного деревця, але люди якось намагаються там жити. Це жахливо, чесно", - визнав Козловський.
Втім, він не береться засуджувати Влада Яму. Співак вважає, що ці вчинки залишаться на совісті хореографа. Хоча сам він не зміг би жити в іншій країні, коли на його батьківщині йде повномасштабна війна.
"Я його не підтримую і не відбілюю. Це його совість бути в іншій країні, це його совість відповідати за свою сім'ю. Я не знаю, що таке сьогодні бути батьком, відповідальним батьком. Я би не зміг жити в іншій країні. Все, на цьому крапка. Не на часі сьогодні закидувати каміннями своїх же людей", - заявив Козловський.
Військовослужбовці в статусі СЗЧ можуть добровільно поновитися у Збройних Силах України за чітко визначеною процедурою та термінами, передають Патріоти України з посиланням на Сухопутні війська ЗС України. За інформацією військових, тривалість розгляду...
Попри прохолодний і дощовий початок літа, надалі погода в Україні буде теплішою, а окремі періоди можуть виявитися по-справжньому спекотними. Про це розповіла завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрГМІ ДСНС України та НАН Україн...