Не підходьте близько: Окупанти мінують території мінами із сейсмічним датчиком, українців попередили про небезпеку

Генштаб ЗСУ повідомів, що російські окупанти стали мінувати територію України мінами ПОМ-3 (ПОМ - протипіхотна осколкова міна) «Медальйон», передають Патріоти України.

«У Харківській та Сумській областях зафіксовано випадки використання мін із сейсмічним датчиком, — йде в повідомленні. — Міна ПОМ-3 оснащується спеціальним електронним блоком, який відповідає за обробку сигналів із сейсмічного датчика цілі та управління бойовою частиною. Блок електроніки приймає сигнали про вібрації ґрунту під міною і порівнює їх із наявними в пам'яті сигнатурами. Якщо вібрації схожі на ті, що викликані кроками людини, а також мають достатню амплітуду, що свідчить про наближення, дається команда на спрацювання бойової частини, яка вилітає на висоту близько 1−1,5 м і вибухає».

«Якщо побачите таку міну, у жодному разі не підходьте близько, не підпускайте інших осіб та повідомте представників Національної поліції або представників інших силових структур», — попереджають фахівці.

Боїться, що не випустять: Дмитро Ступка вперше заговорив про повернення в Україну

середа, 1 лютий 2023, 14:00

Актор Дмитро Ступка ще до повномасштабного вторгнення виїхав у США. 23 лютого він повертався в Україну, в літаку дізнався, що почалася війна. Тоді додому поїхати не ризикнув і наразі не знає, коли це станеться, передають Патріоти України. Раніше в інте...

Поліція побачила на тілі рани: На Київщині вихователька дитячого будинку катувала 9-річну дівчинку

середа, 1 лютий 2023, 13:29

У Фастівському Районі Київської області правоохоронці затримали виховательку дитячого будинку, яка катувала 9-річну дівчинку. На тілі малолітньої дитини виявили січені рани. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєб...