Не підходьте близько: Окупанти мінують території мінами із сейсмічним датчиком, українців попередили про небезпеку

Генштаб ЗСУ повідомів, що російські окупанти стали мінувати територію України мінами ПОМ-3 (ПОМ - протипіхотна осколкова міна) «Медальйон», передають Патріоти України.

«У Харківській та Сумській областях зафіксовано випадки використання мін із сейсмічним датчиком, — йде в повідомленні. — Міна ПОМ-3 оснащується спеціальним електронним блоком, який відповідає за обробку сигналів із сейсмічного датчика цілі та управління бойовою частиною. Блок електроніки приймає сигнали про вібрації ґрунту під міною і порівнює їх із наявними в пам'яті сигнатурами. Якщо вібрації схожі на ті, що викликані кроками людини, а також мають достатню амплітуду, що свідчить про наближення, дається команда на спрацювання бойової частини, яка вилітає на висоту близько 1−1,5 м і вибухає».

«Якщо побачите таку міну, у жодному разі не підходьте близько, не підпускайте інших осіб та повідомте представників Національної поліції або представників інших силових структур», — попереджають фахівці.

"Штурм" напередодні 16 липня: Біля ТЦК наразі як в перші дні війни (фотофакти)

субота, 13 липень 2024, 16:20

Дуже багато чоловіків тягнули з постановкою на облік і уточненням даних до кінця. Ситуація одночасно радує та дратує військоматівців. Останній тиждень певно принесе в реєстри сотні тисяч, якщо не мільйони, потенційних "штиків", що вагались до останнього

Суд виніс остаточний вирок Алеку Болдвіну у справі про вбивство українки на знімальному майданчику (відео)

субота, 13 липень 2024, 15:05

Американський актор Алек Болдвін отримав остаточне рішення суду, передають Патріоти України з посиланням на CNN. З 2021 року після стрілянини на зйомках фільму "Іржа", внаслідок якої загинула операторка з України Галина Гатчінс, його тримали у списку ...