Не п'ю, сів на дієту: Єфремов вперше розповів про життя в колонії і плани на майбутнє

Актор Михайло Єфремов, який спровокував смертельну ДТП минулого року, відбуває покарання в колонії під Бєлгородом. Вже скоро як шість місяців він перебуває за ґратами. І ось вперше скандальний актор в інтерв'ю "Стархіт" розповів, як почувається зараз, через півроку ув'язнення, передають Патріоти України.

"Психологічно-зі знаком плюс, фізичний стан-середній. Ті болячки, які були до посадки, нікуди не поділися", - сказав Єфремов. При найменшому нездужанні його звільняють від роботи, хоча Михайло часом і противиться, адже йому "важливо бути серед людей, в соціумі".

"Колонія - це не страшно. Трошки незвично було те, що жорсткий режим, система життя у всьому регламентована. До цього довелося звикати. Те, як я жив до цього, - там системи ніякої не було. Звикав два-три місяці", - зазначив Єфремов. У в'язниці російський актор перестав пити, "підсів" на дієтичне харчування. Годують його нормально, тому "не схуд, не змурився".

За словами актора, у вільний від роботи час він любить дивитися футбол та інші заходи, які проходять в колонії. "Всілякі заходи в колонії, на яких я можу бути присутнім в якості глядача або вболівальника - мені це приносить задоволення. Проводяться, в тому числі, футбольні матчі. Сам я добре граю в настільний теніс. Тут поки не граю, але в майбутньому хотів би", - сказав він і додав, що також читає "всілякі незрозумілі книги, наприклад, письменника Олексія Симонова".

Газпром прикручує українську "трубу": Зеркаль розповіла, як відіб'ється на українських споживачах дефіцит "блакитного палива"

понеділок, 25 жовтень 2021, 11:22

Транзит газу Україною скоротився на 30% у річному обсязі, якщо Нафтогаз і буде обмежувати поставки українським споживачам, то лише підприємствам. Про це заявила Радіо Свобода радниця міністра енергетики України Лана Зеркаль, зазначають Патріоти України...

Співають і галантно кланяються: До українських полярників прийшли гніздитися тисячі пінгвінів

понеділок, 25 жовтень 2021, 8:56

На антарктичну станцію "Академік Вернадський", яка займається науковими дослідженнями Антарктики, повернулися пінгвіни. Птахи починають шлюбний сезон, і незабаром полярники чекають радісну звістку про перше відкладене пінгвінами яйце, передають Патріот...