Актор Михайло Єфремов, який спровокував смертельну ДТП минулого року, відбуває покарання в колонії під Бєлгородом. Вже скоро як шість місяців він перебуває за ґратами. І ось вперше скандальний актор в інтерв'ю "Стархіт" розповів, як почувається зараз, через півроку ув'язнення, передають Патріоти України.
"Психологічно-зі знаком плюс, фізичний стан-середній. Ті болячки, які були до посадки, нікуди не поділися", - сказав Єфремов. При найменшому нездужанні його звільняють від роботи, хоча Михайло часом і противиться, адже йому "важливо бути серед людей, в соціумі".
"Колонія - це не страшно. Трошки незвично було те, що жорсткий режим, система життя у всьому регламентована. До цього довелося звикати. Те, як я жив до цього, - там системи ніякої не було. Звикав два-три місяці", - зазначив Єфремов. У в'язниці російський актор перестав пити, "підсів" на дієтичне харчування. Годують його нормально, тому "не схуд, не змурився".
За словами актора, у вільний від роботи час він любить дивитися футбол та інші заходи, які проходять в колонії. "Всілякі заходи в колонії, на яких я можу бути присутнім в якості глядача або вболівальника - мені це приносить задоволення. Проводяться, в тому числі, футбольні матчі. Сам я добре граю в настільний теніс. Тут поки не граю, але в майбутньому хотів би", - сказав він і додав, що також читає "всілякі незрозумілі книги, наприклад, письменника Олексія Симонова".
Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня, передають Патріоти України. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо...
У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України. Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петер...