Не почистили сніг: Українець послизнувся біля аптеки та відсудив у неї 51 тис. грн

Романівський райсуд Житомирської області зобов'язав "Київфарм" заплатити 51 тис. грн чоловікові, який послизнувся на тротуарі поряд із їхньою аптекою. Спочатку постраждалий вимагав заплатити йому 500 тис. грн моральної шкоди. передають Патріоти України.

Як йдеться у матеріалах справи № 290/852/22, які є у розпорядженні OBOZREVATEL, сама подія сталася ще у грудні 2019-го, проте українець подав до суду на "Київфарм" лише у вересні 2022-го, а рішення було опубліковано вже у 2023-му.

Українець проходив тротуаром на вул. Базарна у смт Романів Житомирської області та підсковзнулася навпроти аптеки. Тротуар не було почищено. Внаслідок падіння він отримав травми. Місцевий орган влади правилами благоустрою зобов'язав бізнес утримувати територію, яка прилягає до їхніх приміщень.

Фактично суд погодився з твердженням, що "Київфарм" мав очистити територію навпроти своєї аптеки, проте це не зробили. На лікування українець витратив 41 тис. грн. А ось моральну шкоду оцінив у півмільйона.

Суд погодився стягнути з аптеки витрати на лікування, проте моральну шкоду оцінив у 10 тис. грн. "Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю "Київфарм" на відшкодування майнової шкоди, заподіяної ушкодженням здоров'я 41012 грн 41 коп. та на відшкодування моральної шкоди 10000,00 грн", – йдеться у матеріалах справи.

За дім їм стала лікарняна палата: Кохана поїхала за бійцем на лікування до Бельгії - їх одружили в посольстві

неділя, 2 квітень 2023, 0:55

Щойно почали жити разом, як сталась війна. Під час контрнаступу на Херсонщині Сергій сильно обгорів, з опіками такого ступеню йому давали не багато шансів вижити, але медевакуацією його вдалося доправити до Бельгії, передають Патріоти України. Поїхати ...

Заскочили його з молодим іподияконом: Журналісти змусили знітитися митрополита Павла (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 0:37

Журналісти-розслідувачі зловили митрополита УПЦ МП Павла у Лаврі у компанії 24-річного Анатолія Лузгіна, повідомляють Патріоти України. Журналісти запитали, у яких стосунках перебуває Павло з Лузгіним. Той відповів, що Анатолій – це звичайний іподиякон...