Не поспішайте обурюватися: Чому Чапкіса не згадали на "Танцях з зірками"

На прем'єрі нового сезону популярного танцювального шоу «Танці з зірками» не згадали ім'я покійного Григорія Чапкіса, який був постійним суддею на проєкті, передають Патріоти України.

Незмінний продюсер шоу Володимир Завадюк відповів на бурхливу реакцію глядачів, які обурені тим, що в першому ефірі не згадали легендарного хореографа, який помер 13 червня цього року.

Завадюк запевнив, що на шоу ще не раз згадають Григорія Чапкіса та його внесок у розвиток українського танцю. Григорію Чапкісу буде присвячений весь цей сезон. Також готується цілий ефір, присвячений його таланту.

Нагадаємо, у п'ятому сезоні шоу чотирнадцять пар почали боротьбу за володіння кубка переможця. За умовами проєкту перший ефір не покидає ні одна пара, хоча судді виставляють оцінки. Судити виступи пар будуть Влад Яма, Катерина Кухар та Макс Чмерковський.

"Ми не хочемо бути героями та мучениками посмертно", - зверталася до світу військова медсестра, яка невдовзі загинула під руїнами "Азовсталі" (фото)

неділя, 29 травень 2022, 7:30

"Ви навіть близько не уявляєте масштабу злочину РФ у Маріуполі. Ми, медики, цілодобово під обстрілами ворожої авіації та артилерії намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільним. Бо швидкі вже не їздять і ніхто нікому не допомагає. Кожна бомб...

Серед зрадників є учасники АТО: Під Мелітополем один з відділів поліції перейшов на бік ворога

неділя, 29 травень 2022, 6:20

У Мелітопольському районі співробітники одного з відділів поліції перейшли на бік ворога, серед зрадників є учасники антитерористичної операції. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, передають Патріоти України. "У Мелітопольсько...