Не потурати самодуру: Співробітники Facebook оголосили страйк через відмову Цукерберга видаляти пост Трампа

Кілька співробітників поширили петиції і погрожували звільнитися, інші публічно висловили своє невдоволення в Twitter.

Співробітники Facebook, незадоволені рішенням голови соцмережі Марка Цукерберга залишити пост президента США Дональда Трампа про протестуючих в Міннеаполісі, влаштували віртуальний страйк. Про це пише газета New York Times, повідомляють Патріоти України.

За інформацією видання, десятки співробітників компанії повідомили, що відмовляються працювати в знак підтримки протестуючих по всій країні. Повідомляється, що кілька співробітників поширили петиції і погрожували звільнитися, інші публічно висловили своє невдоволення в Twitter.

“Ненависницька риторика, що пропагує насильство проти темношкірих протестувальників з боку президента США не заслуговує захисту під прикриттям свободи вираження…”, – наводить газета слова одного із співробітників Facebook.

Він також закликав Цукерберга негайно видалити повідомлення Трампа, що “пропагує насильство, вбивство і неминучу загрозу темношкірим”. У зв’язку зі страйком Цукерберг переніс з четверга на вівторок свою щотижневу зустріч із співробітниками.

Нагадаємо, 29 травня Трамп написав в Facebook і Twitter про свою готовність відповісти військовою силою на протести в Міннеаполісі. Адміністрація Twitter позначила запис Трампа як такий, що порушує правила компанії про героїзацію насильства і сховала від користувачів. У Facebook повідомлення залишилося. Пізніше Цукерберг пояснив, що пост Трампа залишили, щоб дозволити користувачам самовиражатися, якщо це не викликає “безпосередньої загрози, шкоди або небезпеки”.

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...

Ми вимремо чи хвилюватись не варто?: Вчені перевірили вплив 5G на розвиток ембріонів риб

субота, 11 липень 2020, 23:52

Виявлені порушення сенсомоторики можуть бути ранньою ознакою психоневрологічних наслідків у дорослому віці. Біологи з Університету Орегона з'ясували, який вплив на розвиток ембріонів рибок даніо-реріо надають радіохвилі частотою 3,5 ГГц, що використову...