
В Одесі сталося вбивство через те, що один з чоловіків не повернув тарілку після свята. Від отриманих травм потерпілий помер у кареті швидкої медичної допомоги. Про це повідомили у поліції Одеської області, передають Патріоти України.
Правоохоронці з’ясували, що під час випадкової зустрічі зловмисник кілька разів ударив 42-річного чоловіка ножем у груди, коли між ними спалахнув конфлікт.
Правопорушника, який з місця скоєння злочину втік, оперативники затримали того ж вечора. Одесит розповів, що вони з померлим товаришували сім’ями і часто навідувались одне до одного в гості. Однак того вечора обидва були нетверезі і посварилися через дрібницю - посуд, який вбитий не повернув йому нібито після новорічної ночі.
Зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання. За умисне вбивство йому загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...
В українських лісах мешкає одна з найотруйніших змій країни — гадюка Нікольського. Фахівці закликають бути особливо уважними під час прогулянок на природі, особливо в регіонах, де цей вид трапляється найчастіше, передають Патріоти України. За словами е...