
В Одесі сталося вбивство через те, що один з чоловіків не повернув тарілку після свята. Від отриманих травм потерпілий помер у кареті швидкої медичної допомоги. Про це повідомили у поліції Одеської області, передають Патріоти України.
Правоохоронці з’ясували, що під час випадкової зустрічі зловмисник кілька разів ударив 42-річного чоловіка ножем у груди, коли між ними спалахнув конфлікт.
Правопорушника, який з місця скоєння злочину втік, оперативники затримали того ж вечора. Одесит розповів, що вони з померлим товаришували сім’ями і часто навідувались одне до одного в гості. Однак того вечора обидва були нетверезі і посварилися через дрібницю - посуд, який вбитий не повернув йому нібито після новорічної ночі.
Зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання. За умисне вбивство йому загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.
Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...
На автодорозі Бориспіль–Дніпро поблизу села Рогозів у Київській області в дорожньо-транспортній пригоді за участю двох легкових автомобілів загинули п'ятеро людей, ще двоє дістали травми, передають Патріоти України. За попередніми даними правоохоронців...