
У неділю ввечері, 23 січня, на залізничній станції Дубно на Рівненщині 17-річний хлопець кинувся на рейки перед локомотивом. Попри сигнали та екстрене гальмування машиніста, уникнути зіткнення не вдалося і підліток загинув на місці. Про це повідомила пресслужба ГУ Нацполіції на Рівненщині у Telegram-каналі. Слідчі негайно почали з'ясовувати причини трагедії та обставини, які спричинили суїцидальний вчинок, передають Патріоти України.
Як з'ясувалося, 17-річний дубенчанин жив із матір'ю, вітчимом та братом. У сім'ї був помітних конфліктів, з батьками в нього був цілком нормальний контакт. У професійному техучилищі, де він вважався студентом, про нього відгукуються із позитивною характеристикою.При молодому хлопцеві не було передсмертної записки. На свою останню в житті станцію він прийшов після недільної прогулянки з друзями, але пішов із компанії раніше за всіх – близько 17:30.

"Він стояв на сусідній колії, коли наш поїзд їхав повз станцію. Вже коли ми наближалися до нього, він різко стрибнув під колеса і впав", – поділився моторошними подробицями помічник машиніста швидкісного складу "Київ-Львів". Поліція порушила кримінальне провадження та продовжить розслідування трагічного інциденту.В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...