
У місті Шостка, на Сумщині працівники комунальної служби відвезли на сміттєзвалище пакет із 6 тисячами євро, бо вирішили, що то сувенірні "гроші". Про це пише місцеве видання Шостка.INFO, передають Патріоти України.
Журналістам із власних джерел стало відомо, що 16 січня у центральній частині міста комунальники, прибираючи сміття, знайшли пакет із купюрами євро. Однак не повіривши власним очам, люди вирішили, що це сувенірні гроші, тому пакет разом із іншим сміттям просто відвезли на звалище.
Незабаром з’явився власник пакету, в якому, як з’ясувалося, було 6 тисяч справжнісіньких євро. Чоловік звернувся до комунальників, і ті підказали йому, де шукати свою втрату. "У підсумку чоловік поїхав на звалище, де, порившись у смітті, благополучно знайшов свій пакет з 6 тис. євро. Кажуть, чесним комунальникам на знак подяки він подарував по 1000 грн", – йдеться у публікації.
Журналісти звернулися до місцевої поліції, але там повідомили, що заяв про втрату пакету з грошима до них не надходило.
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...