Не прогавте своє щастя на цілий рік: Британські експерти назвали єдину "правильну" дату для встановлення новорічної ялинки вдома

До Нового року залишається все менше днів, а тому багато хто вже починає замислюватися, коли ставити ялинку вдома. Найчастіше цю подію намагаються приурочити до дня Святого Миколая або просто встановлюють святкове дерево 1 грудня. Однак виявилося, що існує "правильний" день, і якщо ви поставите ялинку саме тоді, у вашому будинку запанує щастя. Якого дня потрібно ставити ялинку, розповідає британська Daily Express.

Коли купувати ялинку - ідеальна дата

Як виявилося, 1 грудня експерти вважають "не найкращим днем" для встановлення ялинки вдома. І якщо ви вже сильно хочете почати прикрашати квартиру, зачекайте ще декілька днів.

"Цього року ідеальний день припадає на 3 грудня. Тож це найкращий час, щоб розпочати святкування Різдва", - повідомляє видання.

На думку експертів, якщо ви встановите дерево саме цього дня, то залучите щастя. При цьому, як виявилося, є ще й "вдалі" дати для прибирання усіх прикрас.

Коли прибирати ялинку

На думку експертів, ялинку варто розряджати на дванадцятий день Різдва. Але й тут без суперечок не обходиться.

"Це не так просто, як здається, тому що точаться суперечки про те, коли насправді починаються дванадцять днів Різдва. Але якщо ви знімете прикраси приблизно 5 або 6 січня, все буде гаразд", - заявили експерти.

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...