Не пропустіть! Лікарка назвала симптоми, які вимагають термінового обстеження на рак

Терапевтка Сара Джарвіс перерахувала симптоми, які можуть вказувати на розвиток раку та потребують термінового обстеження. Її слова цитує таблоїд The Sun, передають Патріоти України.

За словами Джарвіс, потрібно терміново звернутися до лікаря, якщо у сечі чи калі з'явилася кров. Вона вказала, що ці ознаки можуть бути проявами раку сечового міхура чи кишківника.

Лікарка також додала, що не можна ігнорувати постійний біль у животі та хронічні порушення у роботі шлунково-кишкового тракту.

Ще однією частою ознакою злоякісного новоутворення Джарвіс назвала безпричинну втрату ваги. Вона уточнила, що особливо уважними треба бути літнім людям: якщо кілограми йдуть самі собою, без будь-яких зусиль, це однозначний привід піти до лікаря.

На закінчення терапевтка зазначила, що мало хто знає про необхідність обстежитися з появою болю в спині. За її словами, зазвичай цей симптом з'являється на пізніших стадіях раку, коли злоякісні клітини вражають кістки хребта або інші частини тіла та внутрішні органи.

Росте 10 см на добу: Переселенець з окупованої Херсонщини розвиває на Черкащині агробізнес з дуже цікавою, екзотичною для України культурою (відео)

неділя, 21 квітень 2024, 5:00

На Черкащині збирають перший врожай спаржі. У 2023 році цією культурою Павло Булгаков засадив шість гектарів. Вирощувати спаржу почав ще десять років тому — у рідній Каховці. Тепер продовжує робити це тут. . Павло Булгаков через повномасштабне вторгне...

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.