Не пропустіть можливості: День осіннього рівнодення розверне життя трьох знаків Зодіаку на 180 градусів

У Тільця починається прекрасний час для того, щоб поліпшити умови на роботі.

22 вересня - День осіннього рівнодення. Астролог Наталія Коляда розповіла, на які знаки Зодіаку з цього дня чекають зміни в житті. Серед цих знаків - Тілець, Скорпіон і Козеріг. Про це пише "Астромеридіан", передають Патріоти України.

Тілець

У Тільця починається прекрасний час для того, щоб поліпшити умови на роботі: влаштувати собі зручний графік, оновити офісні меблі. Ви зумієте вибудувати гармонійні стосунки в колективі.

Скорпіон

День осіннього рівнодення внесе ясність у різні таємні обставини в житті цього знаку Зодіаку. Скорпіони будуть добре бачити те, що раніше було від них приховане, наприклад, підступи таємних ворогів.

Козеріг

У Козерогів активізується ділове життя. Кар'єра цих знаків Зодіаку різко піде вгору, ви зможете потоваришувати з начальством. Попереду на вас чекає важливий діловий проект.

Хіти тижня. Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

субота, 24 жовтень 2020, 18:00

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора. «За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків. За шіс...

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...