Не проста "птиця": Стала відома особа винуватця моторошної ДТП на Майдані

Винуватець ДТП п'ять років пропрацював у комісії з цінних паперів та фондового ринку на керівних посадах.

Стала відома особа водія, який скоїв страшну ДТП в самому центрі Києва. За кермом позашляховика був Назаренко Юрій Миколайович, 1954 року народження, який прописаний у Печерському районі Києва, повідомляють Патріоти України.

Винуватець ДТП п'ять років пропрацював у комісії з цінних паперів та фондового ринку на керівних посадах. У комісії працював з 2007 року керівником апарату; з 2009-го став членом Комісії. Назаренко курирував Інформаційні технології, створював ІТ-інфраструктуру в регуляторі.

Також Назаренко обіймав посаду голови колегії Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України та координував роботу підприємств у структурі комісії та питання їх бюджету. З відкритих даних випливає, що в 2014 році він потрапив під люстрацію і покинув комісію.

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...

Хіти тижня. "Наді просто нас*ати на те, що тут вбивали людей": Українську співачку розкритикували за недоречні танці (відео)

субота, 28 листопад 2020, 9:00

Колишня учасниця гурту "Время и Стекло" Надя Дорофеєва отримала жорстку критику за кліп, де вона танцює на мості над Алеєю Героїв Небесної Сотні, де вбивали учасників Революції гідності і де вшановують їхню пам'ять. Кліп Дорофеєва опублікувала днями, п...