
У Вільногірську Дніпропетровської області священник ПЦУ під час виступу обізвав усіх присутніх в залі. Відповідне відео опублікували на Facebook-сторінці "Банду геть", передають Патріоти України.
Священник був незадоволений тим, що деякі місцеві жителі ходять на службу в церкву УПЦ. Чоловік її священнослужителів назвав "попами-сепаратистами". "Що ти бороду мастити сюди прийшов?" - каже священник, ймовірно, до свого колеги з УПЦ.
Згодом у залі почали обурюватись, що священник не культурна людина. "Я вам скажу, що це за культура – це я переживаю за Україну, а ви тут ляскаєте цим всім "попам-сепаратистам". Ось це я вам правду кажу – ні на які заходи ваші не прийду, бо це ла*но тут сидить", – сказав він. У коментарях користувачі вражені побаченим та пишуть, що священник не може так поводитися.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...