
У Вільногірську Дніпропетровської області священник ПЦУ під час виступу обізвав усіх присутніх в залі. Відповідне відео опублікували на Facebook-сторінці "Банду геть", передають Патріоти України.
Священник був незадоволений тим, що деякі місцеві жителі ходять на службу в церкву УПЦ. Чоловік її священнослужителів назвав "попами-сепаратистами". "Що ти бороду мастити сюди прийшов?" - каже священник, ймовірно, до свого колеги з УПЦ.
Згодом у залі почали обурюватись, що священник не культурна людина. "Я вам скажу, що це за культура – це я переживаю за Україну, а ви тут ляскаєте цим всім "попам-сепаратистам". Ось це я вам правду кажу – ні на які заходи ваші не прийду, бо це ла*но тут сидить", – сказав він. У коментарях користувачі вражені побаченим та пишуть, що священник не може так поводитися.
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...