
У Вільногірську Дніпропетровської області священник ПЦУ під час виступу обізвав усіх присутніх в залі. Відповідне відео опублікували на Facebook-сторінці "Банду геть", передають Патріоти України.
Священник був незадоволений тим, що деякі місцеві жителі ходять на службу в церкву УПЦ. Чоловік її священнослужителів назвав "попами-сепаратистами". "Що ти бороду мастити сюди прийшов?" - каже священник, ймовірно, до свого колеги з УПЦ.
Згодом у залі почали обурюватись, що священник не культурна людина. "Я вам скажу, що це за культура – це я переживаю за Україну, а ви тут ляскаєте цим всім "попам-сепаратистам". Ось це я вам правду кажу – ні на які заходи ваші не прийду, бо це ла*но тут сидить", – сказав він. У коментарях користувачі вражені побаченим та пишуть, що священник не може так поводитися.
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...