Не прийшов до ТЦК, бо "не мав чим доїхати": На Житомирщині чоловік вигадав "геніальну" схему і поплатився

У Житомирській області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який отримав повістку, проте уникав мобілізації. Про це йдеться у вироку Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області, передають Патріоти України.

За даними суду, у лютому 2024 року чоловік отримав повістку, проте так і не прийшов до ТЦК. Його звинуватили в ухиленні від мобілізації.

На суді чоловік заявив, що повістки він отримує від лютого 2023 року. Тоді ж він розпочав проходити військово-лікарську комісію у селищі Хорошів, мав завершити її у місті Житомирі, проте туди не поїхав.

"У грудні 2023 року йому повторно вручено повістку для проходження військово-лікарської комісії, яку він пройшов 16 лютого 2024 року у м. Житомирі, де його визнали придатним до військової служби, проте він з вказаним висновком не згоден, бо у нього болить спина та у нього хворе серце, проте вказаний висновок обвинувачений в установленому порядку до іншої комісії чи до суду не оскаржував", - йдеться у поясненні чоловіка.

Підсудний заявив, що не прийшов до ТЦК, бо "не мав чим доїхати". Військовий на суді зазначив, що працює у ТЦК. Він пояснив, що спочатку чоловік ігнорував проходження ВЛК, згодом його все ж визнали придатним до мобілізації. Коли він не прийшов до ТЦК для відправлення на військову службу, то до помешкання підсудного приїхав працівник військкомату, проте з будинку чоловіка вийшла невідома дівчина та заявила, що призовника "нема вдома, бо він пішов у невідомому напрямку". Суд проаналізував матеріали справи та визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ і засудив до 3 років позбавлення волі.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...