Не прийшов на недільну месу: У Польщі віряни знайшли мертвим священника, який активно підтримував Україну

Про причини смерті отця Гжегожа наразі невідомо.

У Польщі знайшли мертвим 48-річного греко-католицького священника Гжегожа Назара. Він від перших днів повномасштабної війни активно підтримував Україну та був популярним серед молоді душпастирем. Про це пише gazeta.pl, передають Патріоти України.

У неділю, 14 травня, священник не прийшов на недільну месу, що занепокоїло вірян і вони вирішили навідатись до отця, щоб перевірити, чи все у нього добре. Людям ніхто не відкрив, а тому вони викликали рятувальні служби, які все ж прибули до помешкання Гжегожа Назара. Священника знайшли мертвим у його ліжку.

Священик був парохом греко-католицької парафії Преображення Господнього у Горлицях. Він був також авторитетним молодіжним душпастирем, брав активну участь у допомозі Україні.

Гжегож Назар народився 2 червня 1974 року в Гданську. Висвятився 2000 року в Перемишлі. У наступні роки був вікарієм у греко-католицькій парафії Воздвиження Чесного Хреста в Гурові Ілавецькому. Потім став парохом парафії Преображення Господнього в Горлицях. Упродовж років служіння активно пропагував лемківські традиції. Він також був відданий молоді та активно підтримував Україну.

"Він був дуже активним і постійно мав нові ідеї. Дивовижний молодіжний душпастир, його всі знали і любили. Він був одним з головних координаторів СДМ у Кракові, де завдяки йому Греко-Католицька Церква була надзвичайно помітною. Був причетний до греко-католицького молодіжного братства "Сарепта" від самого його заснування", - пригадав священнослужитель о. Ігор Губач.

Одна з найнебезпечніших країн світу: Росія знайшла альтернативу пляжам "загниваючої Європи" і вже агітує людей

п’ятниця, 22 вересень 2023, 9:59

Ізольовані від цивілізованого світу й популярних курортів росіяни знайшли альтернативу відпочинку в "загниваючій Європі". Нею виявилася Сьєрра-Леоне - країна Західної Африки, де українцям радять гостювати з охоронцями через високий рівень злочинності, ...

Засуджений за корупцію ексмер російського міста, який підтримував вторгнення в Україну, здався у полон ЗСУ (відео)

п’ятниця, 22 вересень 2023, 9:57

Колишній мер російського міста Чайковський Пермського краю Олександр Третяков, який підтримував вторгнення РФ в Україну, здався у полон українським бійцям під Кліщіївкою. На фронт ексмер потрапив з в'язниці, до якої був засуджений за корупцію, передают...