Не розслабляйтеся: Комаровський назвав дату піку коронавірусу в Україні

Коронавірус в Україні ще більше ективізується у жовтні. Щоб стабілізувати ситуації із захворюваністю, необхідно вакцинувати щонайменше 70% населення. Так сказав педіатр Євген Комаровський в інтерв'ю виданню "Гордон", передають Патріоти України.

"Коли риба перестає клювати, це не означає, що вона відступила. Вона просто зараз спить. Коронавірус зараз нікуди не відступає, він просто чекає зручної ситуації. Вона прийде, як тільки ми закриємо вікна. Це буде в жовтні", - сказав Комаровський.

Вірус переноситься на сотні метрів завдяки потокам повітря. Потрапляючи в вентиляційні системи, може переноситися з однієї кімнати в іншу. Тому головне в профілактиці, як виявилося, не маски, хоча вони потрібні, не рукавички, які потрібні, але практично даремні, а саме активна вентиляція приміщень і спілкування на свіжому повітрі

"Світ закінчить з коронавірусів, поставить крапку, коли буде захищена головна категорія людей, яка є переносником інфекції, - це діти. Саме діти приносять бабусям і заражають бабусь", - сказав медик.

Хіти тижня. Навмисно не вигадаєш: Голі актори влаштували погоню зі стріляниною за оператором після зйомок порнофільму (відео)

неділя, 25 липень 2021, 13:00

Голі актори фільмів для дорослих влаштували погоню зі стріляниною за оператором після зйомок порнофільму у покинутій церковній школі в США. Про це повідомляє NewscenterABC11, передають Патріоти України. Інцидент стався в місті Меридіан, штат Міссісіпі,...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.