"Не розумію, чому отримав стільки хейту": Відомий український телеведучий розповів, як виїжджає за кордон під час війни

Український телеведучий В'ячеслав Соломка зізнався, як йому вдається виїжджати за кордон під час війни. 36-річний чоловік зазначив, що не порушив закон, коли поїхав нещодавно до Іспанії на відпочинок та роботу. За словами Соломки, він має певні медичні діагнози, які роблять його непридатним для військової служби, передають Патріоти України.

"Я стільки отримав хейту з цього приводу й не зрозуміло чого. Виїхав я абсолютно легально. Ні в кого нічого не вкрав. Вибачте, не буду розкривати свою медичну книжку, тому що це медична таємниця. Але, є причини, на жаль, які дають мені можливість виїздити за кордон. Я там працював. У нас була низка благодійних заходів для українців, які проживають в Іспанії. Ми зібрали гроші на декілька автівок. Точніше, я спершу їхав туди відпочивати до моїх друзів. Вони дізналися, що я їду й мене запросили. Запитали, чи зможу їм провести захід, і я погодився. Відпочив і попрацював, але нічого не заробив", - відповів Соломка в програмі "Тур Зірками".

Телеведучий також додав, що не бачить нічого поганого в тому, що виїхав з України під час війни і не відчуває провини. "Що аморального в тому, що людина з'їздила за кордон і повернулася? Мабуть, якщо б мені було некомфортно, я б не виїздив", - наголосив він.

"На мою подругу впала бомба й вона померла": Співак Артем Пивоваров заплакав на сцені

неділя, 16 червень 2024, 20:15

Популярний український співак Артем Пивоваров заплакав просто на сцені. Виявилося, що артиста розчулила трагічна історія маленької дівчинки з Маріуполя, яка вийшла до нього на концерті, передають Патріоти України. Вона розповіла про подругу, яку втрати...

"Давайте без цього": В Одесі вигнали відвідувачку бізнес-заходу за прохання перейти на українську

неділя, 16 червень 2024, 19:29

В Одесі спалахнув мовний скандал через бізнес-захід, на якому одна з відвідувачок зробила зауваження щодо російської мови спілкування: вона висловила прохання до спікера говорити українською, на що її вивели з зали. Про це дівчина розповіла на своїй ст...