
В Жовтих Водах Дніпропетровської області ввечері 16 червня 15-річна школярка розбилася на смерть, випавши з 9 поверху недобудови, яку місцеві називають «моноліткою». Як повідомляє у Facebook користувач мережі Ольга Байдак, ще одна дівчинка, яка теж випала, перебуває у важкому стані в лікарні, передають Патріоти України.
“Вчора ввечері на недобудованій монолітці сталася трагедія в результаті якої загинула дівчинка, а друга на межі життя. З жахом уявляю, як пережили батьки цю ніч. Мої співчуття”, – написала Байдак. Інформацію підтвердила у відділі комунікації Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області. «Дві 9-класниці 2004 року народження впали з 9 поверху на 5. Одна дівчинка загинула на місці, друга у тяжкому стані госпіталізована», - повідомила начальник відділі комунікації Ганна Старчевська. За даними жовтоводських інтернет-ресурсів, це не перша трагедія на недобудові. Питання безпеки на цьому довгобуді неодноразово порушувалося місцевими активістами. Входи в приміщення заварювались та закладались цеглою, але це не зупиняє частину підлітків, які проводять там свій вільний час.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...