Не самогубство: У розслідуванні загибелі Дмитра Тимчука - несподіваний поворот

Правоохоронні органи засекретили хід розслідування про смерть депутата Верховної Ради.

Дмитро Тимчук. Фото: Главред.

Дмитро Тимчук, народний депутат України, загинув 19 червня в стінах своєї квартири за дивних обставин. У розслідуванні справи про смерть журналіста з'явився новий несподіваний поворот. Правоохоронні органи засекретили хід розслідування про смерть депутата Верховної Ради і тепер розглядається версія про умисне вбивство, повідомляють Патріоти України.

"За інформацією, наданою Головним слідчим управлінням (ГСУ) Національної поліції, справа розслідується за ч. 1 ст. 15 (умисне вбивство) Кримінального кодексу і не перекваліфіковувалася", - повідомили правоохоронці.

В даний момент досудове розслідування триває. Нацполіція роз'яснила, що відповідно до ч. 1 ст. 222 Кримінально-процесуального кодексу відомості досудового розслідування тримаються в таємниці, через те, що їх можна розголошувати лише з письмового дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, якщо вони вважатимуть це за потрібне.

Хіти тижня. Тепер кожен зможе уникнути штрафу і довести свою правоту в суді: Таємна лазівка для водіїв

неділя, 26 січень 2020, 17:30

З'явилася інформація, що тепер в Україні за парковку для електрокарів не зможуть штрафувати через вельми смішний формальності. Відомо, що обіцяні з 1 січня штрафи за парковку на місцях для зарядки електрокарів можна буде легко скасувати в суді. Про це ...

Дуже несподівано: Помер скандальний протоієрей РПЦ

неділя, 26 січень 2020, 17:14

Офіційний представник РПЦ Володимир Легойда незабаром підтвердив смерть Чапліна. Скандальний протоієрей Російської православної церкви Всеволод Чаплін помер в неділю, 26 січня. Про це повідомили парафіяни, передають Патріоти України. Причина смерті 51-...