Уряд Шрі-Ланки повідомив сотням тисяч росіян, що не надаватиме подальших подовжень віз, тому вони повинні виїхати в найближчі два тижні, передають Патріоти України.
Згідно з офіційними даними, за останні два роки після початку війни на Шрі-Ланці побували трохи понад 288 000 росіян. Генеральний комісар з імміграції заявив, що "уряд не надає подальших подовжень віз", оскільки "ситуація з польотами нормалізувалася". Однак офіс президента Раніла Вікремесінге наказав розслідувати повідомлення до міністерства туризму, очевидно, намагаючись запобігти дипломатичній напруженості.
Занепокоєння в жителів країни викликають росіяни, які залишаються на острові протягом тривалого періоду часу і навіть відкривають власні бари, ресторани та нічні клуби, а також надають послуги з оренди транспортних засобів.
Міністр туризму Харін Фернандо заявив, що міністерство отримує скарги на деяких російських туристів, які ведуть незареєстрований і незаконний бізнес у південній частині країни. Місцеві жителі нарікають, що російські компанії ведуть політику "лише для білих", яка суворо забороняє працевлаштування шріланкійців.
В умовах війни роботодавці у прифронтових областях дедалі активніше шукають продавців, водіїв, різноробочих та інших працівників робітничих спеціальностей, пропонуючи конкурентні зарплати навіть попри безпекові ризики. Водночас кількість відгуків на ба...
Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...