
Мер Дніпра Борис Філатов розкритикував чиновників за бажання лікуватися від коронавірусу в VIP-лікарнях. У Facebook він написав, що керівник Індустріального райвиконкому Дніпра лежить з COVID-19 в Олександрівській лікарні в Києві, передають Патріоти України.
"Це не сифіліс, отриманий від повії. Це просто вірус. Ним захворіли вже десятки тисяч відповідальних людей: від прем'єр-міністра Великобританії до начальника поліції Києва. Не соромно захворіти. Соромно втекти з міста і прикинутися ганчір'ям. Я тебе, виродка, прославлю на всю країну", – написав Філатов.
"А ще більш соромно намовити своїх покровителів з числа "зелених депутатів", щоб тебе покривали і готували VIP-лікарні. Народний депутат Владик Бородін, не сц*, лежати будемо на сусідніх ліжках. Готуємося випити цю чашу до дна. Разом з усім народом", – написав мер Дніпра.
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...