Не стало Слави Се: Коронавірус вбив відомого латиського письменника з українським корінням

Митець помер від наслідків коронавірусної інфекції на 53 році життя в Ризі.

Помер письменник Слава Се

У Латвії помер письменник і сценарист В'ячеслав Солдатенко, більш відомий як Слава Се, повідомляють Патріоти України з посиланням на LTV7.

Солдатенко був госпіталізований в одну з лікарень в Ризі ще 3 червня. Лікарі поставили йому діагноз - двостороння пневмонія, викликана коронавірусом.

В'ячеслав Солдатенко народився в 1969 році в Латвії. Після закінчення психологічного факультету Міжнародного інституту практичної психології в Ризі він якийсь час працював сантехніком.

Свої перші матеріали під псевдонімом Слава Се він почав публікувати в мережі в Живому журналі.

Популярність йому принесли твори Сантехнік, його кіт, дружина та інші подробиці, Сантехнік з пилу і з жаром, Повний сантехнік, Єва.

Всього у письменника вийшло дев'ять книг.

Очолював "Привидів Києва": У повітряному бою над Чорним морем загинув полковник ЗСУ

неділя, 2 жовтень 2022, 23:15

У небі над Чорним морем 26 червня під час виконання завдання у повітряному бою з російськими окупантами загинув військовий льотчик, полковник ЗСУ Михайло Матюшенко із позивним Дід. Він очолював «Привидів Києва». Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федор...

"Українці праві, бо захищають свою землю і свою країну": Верховний лама Калмикії виступив із критикою дій Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 20:41

Верховний лама Калмикії Тело Тулку Рінпоче заявив, що правда у війні знаходиться на боці України. Адже наша держава захищає свою землю та свій народ, передають Патріоти України. Як передає "Кавказ.Реалії", це перший публічний виступ настільки високого ...