Не стримались: Російських футболістів побили під час матчу у Казахстані

Футболістів російської аматорської футбольної команди 2Drots побили під час останнього етапу матчу Медіаліги Казахстану - Media Football League. Інцидент стався у другому таймі матчу з Top Team із Киргизстану, передають Патріоти України.

На 65-й хвилині форвард росіян пішов у дриблінг недалеко від штрафного суперника, отримав поштовх у спину і впав. Другий футболіст Top Team влучив у нього м'ячем. Після цього пішла штовханина, під час якої воротар Top Team розбігся і з двох рук влетів у голову росіянина.

На полі розпочалася масова бійка, в якій переможцями вийшли спортсмени з Киргизстану. За підсумками Top Team відмовилася продовжувати матч із російським клубом. Суддя покарав киргизів технічною поразкою 0:3.


Фахівці розповіли, де вдома точно не варто ховати гроші та коштовності від злодіїв

неділя, 2 квітень 2023, 3:15

Ховаючи гроші в книжках, багато людей думають, що злодій не буде їх всі переглядати, адже цей процес забиратиме надто багато часу. Але злодії так не роблять, зазвичай вони просто викидають всі книжки з полиць на підлогу. І коли вони падатимуть, точно р...

За дім їм стала лікарняна палата: Кохана поїхала за бійцем на лікування до Бельгії - їх одружили в посольстві

неділя, 2 квітень 2023, 0:55

Щойно почали жити разом, як сталась війна. Під час контрнаступу на Херсонщині Сергій сильно обгорів, з опіками такого ступеню йому давали не багато шансів вижити, але медевакуацією його вдалося доправити до Бельгії, передають Патріоти України. Поїхати ...