
У Національній і патрульній поліції запустили флешмоб в соцмережах "Я - бандерівець" з метою вибачитися за дії під час затримання активістів біля Подільського райвідділу поліції Києва. Зокрема, відповідні повідомлення на своїх сторінках в Facebook розмістили глава Нацполіціі Сергій Князєв, заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич, глава Департаменту патрульної поліції Євген Жуков, перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький та радник голови МВС Зорян Шкіряк, передають Патріоти України.






Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня. Вони борон...
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...