Не судіть всіх за покидьком: Українські поліцейські запустили в мережі флешмоб-вибачення "Я - бандерівець" (фото)

Правоохоронці вирішили довести, що із часів Януковича багато чого змінилося і зараз поліція - із народом.

У Національній і патрульній поліції запустили флешмоб в соцмережах "Я - бандерівець" з метою вибачитися за дії під час затримання активістів біля Подільського райвідділу поліції Києва. Зокрема, відповідні повідомлення на своїх сторінках в Facebook розмістили глава Нацполіціі Сергій Князєв, заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич, глава Департаменту патрульної поліції Євген Жуков, перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький та радник голови МВС Зорян Шкіряк, передають Патріоти України.

Спосіб є! Як за кілька хвилин звільнити пам’ять на Android і не втратити важливі дані

неділя, 28 червень 2026, 17:53

Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...

​Українець пішов на балкон покурити і випав разом із металевою конструкцією

неділя, 28 червень 2026, 17:29

У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...